Styrelsen och valberedningen

Styrelse

Hela styrelsen nås via styrelsen@intize.org

Ordförande
Andreas Führ
andreas.fuhr@intize.org 

 

Personalansvarig (vice ordförande)
Lisa Lindhe
lisa.lindhe@intize.org

 

Kommunikatör
Karl Larsson
karl.larsson@intize.org

 

Kassör
Isak Pettersson
isak.pettersson@intize.org

 

Sekreterare
Simon Paulsson
simon.paulsson@intize.org

 

Medlemsansvarig
Alexandra Arnmark
alexandra.arnmark@intize.org 

 

Valberedning

Hela valberedningen nås via valberedningen@intize.org 

Sammankallande
Clara Nyman
clara.nyman@intize.org

 

Nils Patriksson
nils.patriksson@intize.org

 

Jessica El-Jabaoui
jessica.jabaoui@intize.org