Styrelsen och Valberedningen

Styrelse

Hela styrelsen nås via: styrelsen@intize.org


Ordförande

Julia Darvelid
julia.darvelid@intize.org
 

Personalansvarig och vice ordförande

Jonas Groth
jonas.groth@intize.org
 

Kommunikatör

Sofia Templin
sofia.templin@intize.org
 

Kassör

Andreas Führ
andreas.fuhr@intize.org
 

Sekreterare

Isak Jönsson
isak.jonsson@intize.org
 
Medlemsansvarig
Karl Larsson
karl.larsson@intize.org
 

Valberedning

Hela valberedningen nås via: valberedningen@intize.org 


Sammankallande

Tuss Anzelius
tuss.anzelius@intize.org

 


Carl-Joar Karlsson
carljoar.karlsson@intize.org
 

Filippa Lindqvist
filippa.lindqvist@intize.org