Kontakt

 

Letar du efter drop-in eller vill besöka oss på kontoret?
Se sidan Hitta hit för vägbeskrivning.

Kontoret nås på telefon 073-448 28 05.

Verksamhetsgruppen

 

Verksamhetsansvarig

Mimmi Täng
mimmi.tang@intize.org
070-245 31 75

 

Seniormentorskapsansvarig

Mathilda Augustsson
mathilda.augustsson@intize.org
072-309 21 83

 

Juniormentorskapsansvarig

Isabella Dreyer
isabella.dreyer@intize.org
070-713 38 74

 

Ansvarig Drop-in

Bjarne Sihlbom
bjarne.sihlbom@intize.org
070-043 58 67

 

Kursansvarig

Jacob Kylin
jacob.kylin@intize.org
072-512 00 13

 

Rekryteringsansvarig gymnasiet och högstadiet

Ronja Theorin
ronja.theorin@intize.org
072-209 57 72

 

 

Projektledare
Mentorskap på distans för särskilt begåvade barn

Lisa Lindhe
lisa.lindhe@intize.org
073-448 28 05

 

Mentorskapsansvarig
Mentorskap på distans för särskilt begåvade barn                                 

Hedda Nooij
hedda.nooij@intize.org
076-806 11 87

 

Projektledare (tjänstledig)
Mentorskap på distans för särskilt begåvade barn

Linda Ekberg
linda.ekberg@intize.org

Styrelsen och valberedningen

Kontaktuppgifter till styrelsen och valberedningen hittar du här.

Sociala medier

Besöksadress kontor

Hugo Grauers gata 3B, 411 33 Göteborg
Närmsta hållplats: Kapellplatsen

Kontoret är normalt bemannat mån–tors från kl. 10 till eftermiddag.
Vill du komma och besöka oss? Slå gärna en signal till vår kontorstelefon först för att vara säker på att vi är på plats (073-448 28 05).

Post skickas till:

Den ideella föreningen Intize
Hugo Grauers Gata 3 B
411 33 GÖTEBORG